Zalety

Metoda ta jest przede wszystkim medycznie bezpieczna, bazująca na naturalnym cyklu kobiecym w oparciu o prowadzoną kartę obserwacji. Leczenie jest zawsze spersonalizowane, nie poddaje tradycyjnym schematom leczenia wszystkie kobiety niezależnie od ich sytuacji zdrowotnej.

Podchodzi z godnością do kobiety, mężczyzny, całego małżeństwa oraz dzieci, które są owocem ich miłości, ucząc dzięki temu doceniać płodność – metoda ta jest bezpieczna również pod względem etycznym.

Proces leczenia ma na celu dążenie do dogłębnego poznania przyczyn problemów zdrowotnych i ich dokładnego wyleczenia, dzięki czemu nawet po urodzeniu dziecka widoczny będzie dobroczynny rezultat wcześniejszych działań medycznych.

Dzięki specjalnie powstałemu językowi zapisywania obserwacji jest to jedyna na świecie naturalna metoda rozpoznawania płodności, która jest wystandaryzowana.

W kwestii problemów z płodnością, metoda ta kładzie nacisk na maksymalne wsparcie naturalnego poczęcia.

Dzięki aktywowaniu kobiety i mężczyzny w naukę obserwacji i leczenia od samego początku, rozwija się ich świadomość na temat funkcjonowania własnego ciała oraz dbałość o pogłębianie wzajemnej relacji.

Wszystkie spotkania instruktażowe dotyczące nauki Modelu Creighton prowadzone są indywidualnie.
Wszelkie pytania prosimy kierować na:

Adres Email: indiligo.glen@gmail.com

Telefon: +48 518 758 752


Indiligo 2023 – Copyright © All rights reserved.