mgr Karolina Gleń, położna i instruktorka Modelu Creighton

Witaj!

Jestem położną, instruktorką Modelu Creighton, edukatorem do spraw laktacji, propagatorką Rodzicielstwa Bliskości i długiego karmienia piersią, szczęśliwą żoną i podwójną mamą. Niebawem również będę miała zaszczyt pracować jako Doradca Życia Rodzinnego.

Moją pasją i celem jest dzielenie się wiedzą na temat płodności i funkcjonowania ludzkiego ciała w zakresie prokreacji i ginekologii,
w czym niezwykle pomaga mi zawód położnej i własne rodzicielskie – nie zawsze łatwe – doświadczenia. 

Na co dzień prowadzę praktykę związaną z  nauką obserwacji cyklu Modelem Creighton, ściśle wspólpracującym z metodą NaProTECHNOLOGII,  w ramach leczenia niepłodności, nieprawdłowości kobiecego cyklu i zdrowia ginekologicznego oraz w ramach stosowania naturalnych metod rozpoznawania płodności.

Drugą odsłoną mojej praktyki są zajęcia z przyszłymi rodzicami w ramach „Szkoły-nie tylko-Rodzenia” oraz patronażowe wizyty poporodowe i porady dotyczące techniki karmienia piersią. Staram się maksymalnie wspierać Młodych Rodziców w odnalezieniu się w nie zawsze łatwej rzeczywistości poporodowej.

Zdobytą wiedzę staram się wzbogacać ciągłym szkoleniem zawodowym i licznymi kursami oraz codzienną praktyką – jako szczęśliwa żona i mama 🙂

Zapraszam do kontaktu!

Wszystkie spotkania instruktażowe dotyczące nauki Modelu Creighton prowadzone są indywidualnie.
Wszelkie pytania prosimy kierować na:

Adres Email: indiligo.glen@gmail.com

Telefon: +48 518 758 752


Indiligo 2023 – Copyright © All rights reserved.