Szkoła – nie tylko – Rodzenia

Przygotowanie do zmian ciążowych, porodu, opieki nad noworodkiem, karmienia piersią i powrotu płodności w duchu świadomego rodzicielstwa.

Oferuję autorski program szkoły rodzenia, przekornie nazywając go „Szkołą – nie tylko – Rodzenia”. Dlaczego? Wiele z oferowanych toków nauczania w ramach przygotowań do porodu skupia się w dużej mierze właśnie na samym porodzie, który – choć niesamowicie ważny – jest zaledwie otwarciem furtki do nowej rzeczywistości, jaką jest rodzicielstwo. Dlatego też celem moich spotkań z Rodzicami jest dobre przygotowanie nie tylko do samego porodu, ale przede wszystkim do tego, co będzie później. Wiedza daje pewność, a pewność przynosi pokój serca nawet w nie najprostszych, jak na Młodych Rodziców przystało, okołoporodowych warunkach.

W ramach spotkań z moimi podopiecznymi omawiamy stałe, wspólne dla szkół rodzenia zagadnienia, poszerzając je między innymi o informacje z zakresu powrotu płodności po porodzie, Rodzicielstwa Bliskości i emocjonalnego wsparcia Maleństwa po drugiej stronie brzucha mamy.

Wszystkie spotkania instruktażowe dotyczące nauki Modelu Creighton prowadzone są indywidualnie.
Wszelkie pytania prosimy kierować na:

Adres Email: indiligo.glen@gmail.com
Telefon: +48 518 758 752

Indiligo 2021 – Copyright © All rights reserved.